Domy szeregowe w Poznaniu i okolicach

Marzenia o własnych czterech kątach, w których wspólnie z bliskimi sercu ludźmi będziesz każdego dnia budował swoje szczęście, spełniają się już dziś. Jeśli wciąż nie wierzysz, zapoznaj się propozycją domów jednorodzinnych i szeregowych, jakie deweloper Jandach wznosi w atrakcyjnych lokalizacjach – Poznań oraz sąsiednie Plewiska to niektóre z nich. Piękne domy w zacisznych zakątkach oraz rozbudowana infrastruktura są w zasięgu Twoich rąk.

Najnowsze realizacje dewelopera Jandach to zarówno funkcjonalne domy jednorodzinne, jak i atrakcyjne mieszkania w zabudowie szeregowej. Niemal trzydziestoletnie doświadczenie firmy w branży budowlanej pozwala wznosić przestronne i tanie domy w stanie deweloperskim. Pod inwestycje mieszkaniowe zagospodarowywane są wyłącznie grunty, które spełniają wysokie standardy oraz znajdują się w okolicy Poznania. Działki, na których budowane są nowe osiedla, ulokowane są zazwyczaj w bliskiej odległości od węzłów komunikacyjnych oraz podstawowej infrastruktury. Z myślą o przyszłych mieszkańcach staramy się lokować nowe inwestycje deweloperskie w miejscach chętnie wybieranych przez Poznaniaków, np. Podolany, Plewiska czy Morasko.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

 

Dom dla rodziny – to nie tylko przytulne, przestronne funkcjonalne wnętrza

Czy można oczekiwać czegoś więcej? Może do pełni szczęścia brakuje jeszcze ogródka? Deweloper Jandach zadbał również o to! Oferowane domy szeregowe i jednorodzinne (w Poznaniu i okolicach) posiadają kawałek zielonej przestrzeni, gdzie oczy cieszą m.in. pięknie rosnące kwiaty, jakie zostały zasadzone wiosną, a ogromną przyjemność sprawia wypoczynek na leżaku podczas letnich weekendów. Dom z ogródkiem sprzyja temu, aby spędzać czas z bliskimi – dziećmi podczas zabaw w mini piaskownicy, dmuchanym basenie oraz z przyjaciółmi, kiedy to grilluje się i biesiaduje we wspólnym gronie.

Słoneczny i przestronny dom z ogródkiem już dziś może być w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź nowe inwestycje dewelopera Jandach, odwiedź Poznań Plewiska i wybierz swój wymarzony dom z ogrodem! Nowe budownictwo, funkcjonalne i atrakcyjne mieszkania oraz położenie działki w sąsiedztwie Poznania to idealne połączenie, które jest nie tylko komfortowym lokum dla Ciebie i rodziny, ale także doskonałą inwestycją na przyszłość.

Działamy na rynku pierwotnym i oferujemy atrakcyjne domy jednorodzinne i szeregowe w stanie deweloperskim (Poznań i okolice to główna lokalizacja), aby mogli je Państwo urządzić zgodnie z własnymi planami oraz upodobaniami. Pozostawiamy do zaaranżowania przestrzenie sprzyjające temu, aby bez żadnych problemów wyznaczyć praktyczne i estetyczne miejsca do wypoczynku, pracy, zabawy, wykonywania codziennych obowiązków. Przemyślany układ przestrzenny sprzyja realizacji wielu pomysłów. Dzięki temu każda osoba przekraczająca próg Państwa domu poczuje się jak u siebie. Wprowadźcie do swojego życia ład, spokój i harmonię.

Domy w stanie deweloperskim – wielość opcji aranżacyjnych

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim ma wiele zalet. Oferowane przez Jandach inwestycje deweloperskie mają rozprowadzone wszelkie instalacje, łącznie z grzejnikami, a także wykonane wylewki oraz tynki. Taki stan budynku oznacza, że nowy właściciel może planować wykończenie mieszkania zgodnie ze swoimi potrzebami oraz gustem. Na tym etapie można dokonać także wszelkich zmian lub udogodnień, które chce się wprowadzić, np. przenieść wybrane instalacje, takie jak włączniki lub punkty świetlne czy zmienić układ instalacji sanitarnych.

Domy w stanie deweloperskim dają nieograniczone możliwości aranżacyjne i sposobność doboru perfekcyjnie dopasowanych elementów wykończenia. Począwszy od podłogi i koloru farby, po lampy, drzwi wewnętrzne czy baterie łazienkowe – każdy najmniejszy detal możemy dostosować do własnych upodobań.

Inwestycje deweloperskie z opcją kredytowania

Zakup domu to inwestycja na lata, wymagająca dużych nakładów finansowych. Wiele osób właśnie z tego względu odkłada na bok pragnienia swoje i swojej rodziny. Kupno mieszkania na kredyt to często jedyna opcja na posiadanie własnego lokum. Warto dobrze przemyśleć tę decyzję i wybrać solidnego dewelopera. Firma Jandach od prawie trzech dekad zajmuje się budową i sprzedażą domów – zaufały nam setki Klientów. Dołącz do nas i Ty!

Chcemy pomóc Państwu w realizacji marzenia o własnych czterech kątach i dlatego też w naszej ofercie znajdziecie nieruchomości dostępne w opcji kredytowania, również kwalifikujące się do rządowego programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych. Warto zapoznać się z warunkami dla Poznania, umożliwiającymi częściowe sfinansowanie zakupu domu. Zachęcamy do bliższego poznania oferty, jaką prezentuje deweloper Jandach.

Już od blisko trzydziestu lat tworzymy idealne miejsca do życia, wypoczynku i pracy stworzone z myślą o Was!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090