Inwestycje deweloperskie w Poznaniu

Wszystkie mieszkania w stanie deweloperskim przygotowywane przez dewelopera Jandach wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o szczegóły. Lokalizacja nowych inwestycji to przede wszystkim Poznań. Firma bierze pod uwagę potrzeby współczesnych rodzin. To osoby, które jednocześnie chcą cieszyć się ciszą, spokojem, a zarazem znajdować się w niewielkiej odległości od miasta, gdzie czeka na nie wiele atrakcji. Dlatego właśnie Jandach realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe w sąsiedztwie Poznania.

Domy z rynku pierwotnego w zabudowie szeregowej – Poznań

Jeśli interesują Państwa domy tanie, ale zarazem atrakcyjne pod względem położenia oraz standardu, to warto wziąć pod uwagę oferowane przez nas szeregowce w okolicach Poznania. Dzięki odpowiedniej izolacji dźwiękowej oraz własnej przestrzeni ogródka, są to całkowicie samodzielne domy. Cicha okolica to dodatkowa zachęta, aby wybrać na swoją życiową przystań właśnie budowane przez nas osiedle. Rodzina potrzebuje spokoju, aby harmonijnie funkcjonować i przyjemnie spędzać wspólnie czas – i my doskonale o tym wiemy.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

 

Dom dla rodziny w Poznaniu. Malta czy Strzeszyn – zawsze wysoki standard

Firma Jandach jest liderem nowoczesnego budownictwa na rynku wielkopolskim. Możemy śmiało użyć takiego stwierdzenia, ponieważ wszystkie realizowane przez nas nowe inwestycje w sąsiedztwie Poznania są wyposażone w światłowód, który umożliwia podłączenie najnowocześniejszego łącza internetowego oraz wiele udogodnień – kominek czy przydomowy ogród, a same słoneczne, nowe osiedla są zamknięte. To znacznie zwiększa ich bezpieczeństwo. Budowane przez nas atrakcyjne domy są oczywiście dostępne w ramach rządowego dofinansowania Mieszkanie dla Młodych.

Kominek z pewnością doda mieszkaniom uroku, a jednocześnie wygeneruje ciepło, przydatne w jesienne i zimowe, długie wieczory. Ta doskonała aura sprawi, że każdy szeregowiec w Szczepankowie czy na Kopaninie, oferowany przez Jandach, będzie stanowił przytulny dom rodzinny. Zachęcamy do dalszej lektury, aby dowiedzieć się więcej o wykończeniu mieszkań. Nowe budownictwo blisko Poznania to szansa dla rodzin, aby stworzyć prawdziwie rodzinne gniazdo.

Przytulny dom dla rodziny – czym powinien się charakteryzować?

Realizowane przez nas inwestycje deweloperskie mają na celu stworzenie przyjaznych mieszkań, które spełnią oczekiwania nowoczesnych rodzin. Dom rodzinny to jedno, ale bardzo ważne jest, aby było to także mieszkanie z ogródkiem – wtedy pary z dziećmi mogą cieszyć się świeżym powietrzem na własnym kawałku ziemi oraz przestrzenią do zabawy, grilla lub innych rozrywek.

Dobrą informacją dla rodzin jest możliwość zakupu naszych mieszkań w ramach programu domy MDM – zawsze bowiem, planując sprzedaż domów, dopasowujemy ceny do wymogów państwowego dofinansowania. Dla młodych par to ogromna szansa, aby zdobyć konieczny do uzyskania kredytu wkład własny.

Tanie domy na kredyt w trosce o rodzinny budżet

Zakup nowego mieszkania na kredyt zawsze jest sporym wydatkiem, dlatego staramy się, aby rodziny, które dopiero zaczynają swoje wspólne życie, miały dobry start. Oferujemy zatem niskie ceny za metr kwadratowy, tak aby mieszkanie dla rodziny mogło być dodatkowo objęte programem dotacji MDM. Domy szeregowe, przygotowywane przez nas między innymi w dzielnicach Poznań Bajkowe czy Poznań Morasko, pomimo swojej atrakcyjnej ceny, wyposażone są w różne udogodnienia. To między innymi kompleksowe usługi multimedialne, dostarczane przez Inea, oraz łącze światłowodowe. Dlatego proponowane przez Jandach domy rodzinne i mieszkania dwupoziomowe z rynku pierwotnego nie będą w niczym ustępowały droższym ofertom innych deweloperów.

Funkcjonalne mieszkanie to zdrowa przestrzeń do życia

Zarówno Plewiska, jak i bliskie okolice Poznania to atrakcyjne lokalizacje – znajdują się obok Poznania, dzięki czemu szybko i bezproblemowo dotrą Państwo do pracy oraz zrobią zakupy każdego rodzaju. Wygodne położenie to jedno. Ważne jest także, aby samo mieszkanie było komfortowe i praktyczne. Dlatego właśnie wszystkie nasze mieszkania szeregowe posiadają przestronne salony oraz przytulne sypialnie. Zawsze dokładamy też wszelkich starań, aby układ pomieszczeń sprzyjał dobremu samopoczuciu, a zapachy z kuchni nie docierały do pokoi przeznaczonych do relaksu. Co istotne, kupić można nasze mieszkania na kredyt – zgadzamy się na różne rodzaje finansowania oraz oferujemy Klientom preferencyjne warunki.

Mieszkanie rodzinne obok Poznania w wysokim standardzie wykończenia

Korzystając z usług dewelopera Jandach, mogą Państwo zamówić mieszkanie w stanie deweloperskim w sąsiedztwie Poznania lub też w pełni wykończony dom dla rodziny w dzielnicy Poznań Ogrody czy Poznań Piątkowo. Staramy się spełniać oczekiwania Klientów i z naszymi ekipami docierać wszędzie tam, gdzie młode rodziny poszukują funkcjonalnego i przestronnego miejsca do życia. Budując mieszkania z ogrodem lub prowadząc sprzedaż domów jednorodzinnych z kominkiem, zawsze dbamy o wysoki standard wykończenia. Jak prezentują się nasze realizacje, mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej. Budujemy w stylu nowoczesnym, jednak nie zapominając o „cieple”, koniecznym dla mieszkania rodzinnego.

Zachęcamy do kontaktu oraz obejrzenia naszych realizacji.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090