Mieszkania i domy z MDM

Inwestycja we własne mieszkanie to poważna decyzja, z którą mierzy się wielu młodych ludzi. Stale rosnący poziom życia w Polsce sprawia, że coraz więcej osób stać na własne lokum, a poznański rynek nieruchomości ma im wiele do zaoferowania w tej materii.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

 

Mieszkanie dla młodych blisko Poznania

Chcąc założyć rodzinę, wielu mieszkańców miasta postanawia uciec z centrum i kupić mieszkanie na kredyt pod Poznaniem. Nieruchomości poza miastem, obok Poznania, cieszą się wielką popularnością, ponieważ mają wiele do zaoferowania. Okoliczne miasteczka i podmiejskie dzielnice posiadają nie tylko bogato rozwiniętą infrastrukturę w postaci centrów handlowych, przedszkoli czy przychodni oraz wygodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta, ale także znajdują się w pobliżu terenów zielonych.

Program MDM umożliwia zakup mieszkania lub domu na kredyt z rynku pierwotnego w atrakcyjnych cenach. Deweloper Jandach oferuje domy MDM pod Poznaniem stworzone z myślą o młodych rodzinach. Przestronne i funkcjonalne mieszkania na kredyt to inwestycja w przyszłość, która zaczyna się już dziś!

Domy na kredyt w sąsiedztwie Poznania

Deweloper Jandach realizuje nie tylko komfortowe mieszkania dla młodych, ale także przestronne domy na kredyt z rynku pierwotnego, które również podlegają pod program MDM. Jeśli szukają Państwo nowego, wygodnego lokum – proponujemy domy na sprzedaż w sąsiedztwie Poznania. Wszystkie realizowane przez nas projekty są starannie przemyślane i zaplanowane. W Jandach dbamy o każdy szczegół, dlatego staramy się, by budowane przez firmę nieruchomości były nie tylko atrakcyjne wizualnie, posiadały dobrą lokalizację, ale także stały się miejscem przyjemnym do życia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, chcąc zapewnić przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu i wygody.

Nieruchomości Jandach – Twoje wymarzone miejsce do życia

W Państwa ręce regularnie oddajemy nowe inwestycje ulokowane pod Poznaniem, które spełniają najwyższe standardy budownictwa. Do najnowszych realizacji mieszczących się na zachód od Poznania należą domy w zabudowie szeregowej oraz mieszkania dla młodych w Plewiskach

Wszystkie realizacje dewelopera Jandach podlegają pod program MDM. Naszym Klientom proponujemy różne rodzaje finansowania oraz preferencyjne warunki. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat oferowanych przez nas domów i mieszkań.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090