Domy i mieszkania w stanie deweloperskim

Zakup mieszkania to spory wydatek, a późniejsze urządzenie wnętrza to dodatkowe koszty – często równe kwocie nieruchomości. Dlatego kupując mieszkanie lub dom, najlepiej inwestować w te z rynku pierwotnego.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

 

Domy jednorodzinne w sąsiedztwie Poznania

Mieszkania w szeregowcach z rynku pierwotnego to doskonałe rozwiązanie na pierwsze lokum dla młodych rodzin. Oferowane przez firmę Jandach mieszkania w stanie deweloperskim dają możliwość stworzenia wymarzonej przestrzeni do życia. W ręce przyszłych mieszkańców oddajemy lokale, które są nie tylko przestronne, ale także funkcjonalne, dzięki czemu późniejsza aranżacja wnętrz nie sprawia problemów i nie wymaga wysiłku. Inwestując w mieszkanie z rynku pierwotnego, właściciele mają pewność co do jego stanu. Wszelkie instalacje i urządzenia są nowe i sprawne, dlatego podczas remontu oraz urządzania nie pojawią się żadne „niespodzianki”, które często podnoszą koszty przebudowy w mieszkaniach nabywanych z drugiej ręki. Domy z rynku pierwotnego to bezpieczna i korzystna inwestycja w przyszłość. Nowe budownictwo to gwarancja, że nieruchomość nie straci szybko na wartości, co ma duże znaczenie w razie późniejszej odsprzedaży.

Mieszkania w stanie deweloperskim na zachodzie Poznania

Jeśli szukają Państwo domu dla rodziny z rynku pierwotnego – mieszkania na kredyt od dewelopera – Jandach to najlepszy wybór. Obecnie posiadamy mieszkania na sprzedaż w Plewiskach koło Poznania. Okolice Poznania to doskonałe miejsce do życia. Plewiska posiadają dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta, a także rozwiniętą infrastrukturę społeczną – przedszkola, przychodnie, centra handlowe. Kolejną zaletą mieszkania w sąsiedztwie Poznania jest bliskości terenów zielonych oraz możliwość posiadania własnego ogrodu. Mieszkania z ogródkiem oferowane przez Jandach to szansa na własny zielony zakątek, w którym w letnie dni i wieczory można oddawać się relaksowi. W ogródku można również założyć grządki, zasadzić drzewka i cieszyć się naturalnym smakiem samodzielnie wyhodowanych jarzyn lub owoców.

Nowe osiedla pod Poznaniem – dobry adres dla Ciebie

Przeprowadzka z centrum miasta to doskonała alternatywa dla osób, jakie chcą mieszkać w okolicy dużego miasta, ale mają dosyć ciągłego zgiełku i hałasu metropolii. Mieszkanie obok Poznania, na przedmieściach łączy w sobie wiele zalet. Nie czekaj z realizacją marzeń o własnym mieszkaniu, skorzystaj z oferty Jandach i znajdź swój nowy adres, pod którym stworzysz idealne miejsce do życia dla swojej rodziny.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090