Mieszkania z ogródkiem w Poznaniu

Przestań marzyć o własnych czterech kątach, bo Twoje pragnienia mogą spełnić się już dziś! Deweloper Jandach oferuje funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej oraz z ogródkiem w urokliwych lokalizacjach Poznania oraz w sąsiednich miejscowościach. Poznaj naszą ofertę na Poznań i wybierz takie miejsce, w którym poczujesz się jak u siebie. Wspólnie z nami wykreujesz przestrzeń, gdzie Ty i Twoi bliscy będziecie odczuwać komfort, spokój i szczęście.

Szeregowce z ogródkiem to szansa na stworzenie prywatnego azylu w centrum miasta lub w sąsiedztwie Poznania. Dzięki mieszkaniom z ogrodem możesz cieszyć się poranną kawą na łonie natury lub spędzać letnie wieczory z przyjaciółmi pod gołym niebem, delektując się świeżym powietrzem. To także szansa na stworzenie upragnionego ogródka warzywnego i delektowanie się smakiem ekologicznych, wyhodowanych na własnym gruncie jarzyn. Słoneczne domy z ogródkiem to bezpieczeństwo Twoich dzieci, które mogą spokojnie bawić się na świeżym powietrzu, kiedy Ty nie masz czasu na dłuższy spacer lub wspólną zabawę. Mając pewność, że Twoim pociechom bawiącym się w ogrodzie nic nie zagraża – możesz spokojnie skupić się na swoich obowiązkach. Ogrodzone inwestycje developerskie z ogródkiem na terenie Poznania i okolic to najlepsze rozwiązanie dla całej rodziny!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

 

Nowe mieszkania w stanie deweloperskim

Realizujemy inwestycje deweloperskie na rynku pierwotnym. Zawsze prezentujemy przemyślane projekty – mieszkania przestronne, funkcjonalne i słoneczne. Są to kilkudziesięciometrowe przestrzenie z wyznaczonymi miejscami sprzyjającymi zasłużonemu relaksowi, błogim snom, przyjemnemu gotowaniu, długim kąpielom i beztroskim zabawom. Zaaranżujesz je w odpowiedni dla siebie sposób – dobierz kolory, materiały, wiele innych elementów wykończenia wnętrz i wyposażenia sprawiających, że będziesz czuć się dobrze w domowym zaciszu.

Mieszkanie w stanie deweloperskim z ogrodem to nieskończona możliwość aranżacji nie tylko wnętrza, ale także ogrodu, który może stać się przedłużeniem Twojego domu. Dzięki przydomowej działce odkryjesz w sobie pasję ogrodniczą lub zrelaksujesz się po długim dniu w zaciszu własnego ogrodu. Zielony zakątek wokół domu to szansa na zainteresowanie dzieci florą i fauną oraz okazja do zapewnienia rozrywki na świeżym powietrzu.

Inwestycje deweloperskie w atrakcyjnych lokalizacjach (Poznań i okolice)

Deweloper Jandach realizuje inwestycje mieszkaniowe w cichych, spokojnych miejscach, położonych blisko terenów zielonych, nadających się do rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu. Jednocześnie mieszkania z ogródkiem i w zabudowie szeregowej sąsiadują z rozbudowaną infrastrukturą. Nowe osiedla w Poznaniu i okolicach mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta, nie brakuje na nich sklepów, punktów usługowych, a także szkół, przedszkoli, przychodni – wszystkiego, co niezbędne do codziennego życia.

Mieszkania z ogródkiem – to marzenie może się spełnić

Inwestycje deweloperskie Jandach to nowe budownictwo, w którym zastosowano sprawdzone rozwiązania oraz nowoczesne technologie. Posiadając wieloletnie doświadczenie – firma Jandach prowadzi sprzedaż tanich i atrakcyjnych mieszkań w najbardziej pożądanych lokalizacjach Poznania i okolic (Plewiska, Szczepankowo czy Strzeszyn).

Nawet mieszkania w zabudowie szeregowej mogą posiadać ogródek i to o powierzchni pozwalającej na jego swobodne zaaranżowanie. W zależności od pomysłu czy też potrzeb będziesz mógł urządzić tutaj mini plac zabaw dla dzieci, przydomowy warzywniak czy też przygotować miejsce do grillowania i wypoczynku na leżakach. Co ważne, mieszkanie z ogródkiem okazuje się być tanie, jeśli tylko skorzysta się z atrakcyjnej oferty, jaką prezentuje deweloper Jandach.

Deweloper Jandach od niemal trzydziestu lat buduje przestrzenne i przytulne domy na sprzedaż. Wybierz z naszej oferty mieszkanie dla rodziny i stwórz dla niej komfortowe miejsce do życia. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy zakupili domy z rynku pierwotnego budowane przez Jandach w różnych dzielnicach Poznania, takich jak Podolany, Grunwald, Plewiska czy inne lokalizacje koło Poznania.

Mieszkanie dla Młodych – MDM

Zakup nieruchomości wiąże się z wydatkami, na jakie nie jesteście przygotowani? Pomożemy spełnić Wasze marzenia. Oferujemy bowiem tanie i atrakcyjne mieszkania na kredyt oraz współfinansowane z rządowego programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Zachęcamy do zapoznania się z inwestycjami mieszkaniowymi Jandach, jeśli już dziś chcesz znaleźć miejsce, gdzie stworzysz przestrzeń idealną do życia dla siebie i swoich bliskich.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090